Tommy Hilfiger: Tipy kde nakoupit levně online v Čechách i zahraničí

Jednu z nejoblíbenějších a nejznámějších oděvních značek založil v roce 1984 Tommy Hilfiger. Tento Ir se narodil jako druhé z devíti dětí a jeho rodiče toužili po tom, aby jejich syn získal vysokoškolské vzdělání. On však byl jiného názoru. Už ve svých osmnácti letech se věnoval módě. Nakupoval oblečení, upravoval ho podle svých návrhů a prodával. Postupem času otevřel několik obchodů, které prosperovaly.

tommy-hilfiger-logo

V roce 1984 se Tommy Hilfiger spojil s indickým investorem a založil Tommy Hilfiger Corporation. Jeho firma vzkvétala a tak dvacet let po svém založení zaměstnávala téměř šest tisíc lidí a její hodnota činila bezmála dvě miliardy dolarů.

Tommy Hilfiger polokošile červená
Tommy Hilfiger polokošile červená

A co je vlastně hlavní devízou oblečení, které Tommy Hilfiger navrhuje a prodává? Je to objekt inspirace jejího zakladatele. A tím je mládež, život a ruch ulice, hudba. Prostě vše, co se dotýká lidí, pro které jsou jeho modely určeny.

Propagaci této svěží oděvní značky prospívá i spolupráce s hudebnímu megastar, jako jsou Snoop Dogg, Rolling Stones a mnoho dalších. To je reklama, na kterou slyší mladí lidé po celém světě. A když se přidá skutečnost, že oblečení Tommy Hilfiger je kvalitní, vkusné, pohodlné a hlavně nositelné, je tajemství úspěchu odhaleno.

Tommy Hilfiger tričko modré
Tommy Hilfiger tričko modré

Tommy Hilfiger uvedl jako první na trh Preppy Style. Tento oděvní směr šikovně mísí elegantní a sportovní prvky. V jeho kolekcích najdeme převážně pánskou, ale i dámskou módu. A to jak typické svetry a trička, tak i třeba rifle, kraťasy a spodní prádlo. Konkrétně svetry jsou opravdu snadno rozpoznatelné mezi všemi. Jejich vzory a barvy působí mladistvě někdy až divoce. Přitom nepřestávají být elegantní.

Nemalou součást kolekcí této značky tvoří i módní doplňky. Opasky a kšiltovky jsou detaily, které každému outfitu dodají ten správný šmrnc. A nakonec i hodinky a parfémy, které si zaslouženě našly mnoho příznivců po celém světě.

Kromě hlavní kolekce Tommy Hilfiger existuje ještě několik dalších labelů jako Hilfiger Denim, které sice patří pod mateřskou značku, ale trochu se liší. Zmíněný Hilfiger Denim je více volnočasový a inspirovaný klasickými americkými střihy (kovbojové na ranči atd.). Cílí na zákazníky, kterým jde především o pohodlí a příliš neřeší módní trendy. I cenově většinou platí, že Hilfiger Denim je levnější než Tommy Hilfiger. Logo je stejné a většinou lze poznat až z visačky, zda se jedná o kolekci Tommy Hilfiger nebo Hilfiger Denim.

Hilfiger Denim tričko bílé
Hilfiger Denim tričko bílé

Podívejte se na skvělé video vysvětlující jak správně vybrat oblek online. Ve videu uvidíte nejnovější kousky z oblekové kolekce Tommy Hilfiger THFLEX, kterou obléká i Rafael Nadal a vyznačuje se volností.

Ukázky oblečení a doplňků Tommy Hilfiger

Kde koupit oblečení Tommy Hilfiger online

Vzhledem ke stále vysoké oblibě značky u Čechů lze značku Tommy Hilfiger poměrně snadno sehnat i u nás, a to včetně kamenných obchodů. Jen oficiálních obchodů je v České republice 9 (4 v Praze, 2 v Brně, 1 v Ostravě, 1 v Olomouci a 1 v Plzni). Kromě toho existuje celá řada dalších, neoficiálních. Velmi oblíbené jsou Tommy Hilfiger outlety ve Fashion Areně Praha – Štěrboholy nebo outlet Freeport v Hatích (pod Znojmem u hranic s Rakouskem).

Největší výběr zboží lze samozřejmě nalézt na oficiálním e-shopu Tommy Hilfiger. Ceny jsou přiměřené a trička začínají už na 30€ (přibližně 800,- Kč). Nabídka je opravdu široká a zahrnuje opravdu vše. Zasílání do České republiky není problém. Doručení trvá 3 – 7 pracovních dní a stojí přibližně 200,- Kč, při objednávce nad 100€ je dokonce zdarma.

Kromě oficiálního e-shopu můžeme doporučit další známé anglické obchody jako

  • ASOS – Největší britský e-shop. Bohužel nabídka Tommy Hilfiger je slabší a ceny vyšší. Zasílání do České republiky stojí pouhých 80,- Kč.
  • MandM Direct – Outletový e-shop, který vyniká zejména nízkými cenami. Polokošile lze sehnat už za 600,- Kč. Bohužel nabídka je velmi omezená. Zaslání do České republiky není problém a poštovné stojí pouhých 180,- Kč (£5.99).
  • Get the Label – Další e-shop zaměřený zejména na výprodeje. Podobně jako u MandM Direct, je nabídka velmi omezená, ale ceny jsou skvělé. Například svetry Tommy Hilfiger se slevou 50% za 1.250,- Kč je super koupě. Doručení do ČR sice trvá dlouho (7 – 14 dní), ale stojí pouze 200,- Kč, při objednávce nad 100€ je dokonce zdarma.
  • House of Fraser – Další velký anglický e-shop s módou. Co se týče Tommy Hilfiger tak nabídka je velká a ceny jsou velmi dobré. Například pánské tričko lze pořídit za 600,- Kč i bez slevy. Doručení do České republiky není problém a lze zvolit mezi expres (3 dni) za 300,- Kč nebo standard (8 dní) za 200,- Kč.

Pro online nákupy v Čechách je pravděpodobně nejlepší Tobitex Outlet, který je zároveň i provozovatelem 15ti značkových prodejen Tommy Hilfiger v České republice. Jedná se tedy o kvalitního a ověřeného dodavatele s největší nabídkou (jen online mají v nabídce více než 2.000 produktů včetně oblečení, obuvi, kozaček, peněženek, kabelek atd.). Ceny jsou přiměřené a často lze nakoupit ve slevě až 50%. Například pánská trička lze pořídit už za ceny kolem 650,- Kč (jedná se ale o Hilfiger Denim).

Další větší a ověřené české e-shopy, ve kterých lze nakoupit Tommy Hilfiger jsou

  • Answear – Původem polský e-shop který otevřel v roce 2014 svou pobočku v České republice. Nabídka je obrovská a čítá více než 1.100 produktů. Od triček po kabelky, peněženky, kozačky, bundy, vlastně cokoliv. Ceny jsou velmi dobré a například pánské tričko lze pořídit už za 669,- Kč. V Answear outletu lze navíc najít i slevy vyšší než 60%.
  • Bibloo – Český e-shop s poměrně slušnou nabídkou, ale ceny jsou vyšší. Například pánská trička začínají na 1.099,- Kč, ale jedná se skutečně o Tommy Hilfiger, nikoliv jen Hilfiger Denim. Mají i slevy, ale bohužel značky Tommy Hilfiger se to příliš netýká.
  • ZOOT – ZOOT asi není třeba představovat, vzhledem k jeho záběru není překvapivé, že v jeho nabídce je i značka Tommy Hilfiger. Bohužel však produktů není moc (spíše málo) a v nabídce je nejvíce obuv a doplňky, výběr je špatný a ceny vysoké.

Napsat komentář